Ważne zwycięstwo w 28 kolejce

Ważne zwycięstwo w 28 kolejce

LKS Masłowice 2 : 1 Warta II Działoszyn

W miniony weekend zmierzyliśmy się na boisku w Masłowicach z drużyną z Działoszyna. W pierwszej połowie stworzyliśmy wyraźnie więcej dobrych sytuacji podbramkowych niż nasz rywal, co pozwoliło nam po strzale Daniela Gajęckiego w 44 minucie obiąć prowadzenie. Niestety początek drugiej połowy to więcej naszych błędów i Działoszyn w 48 minucie wyrównuje na 1:1. Po wielu próbach umieszczenia piłki w siatce naszych gości dopiero w 87 minucie po pięknym strzale z 20 metra piłkę do bramki skierował Bartosz Borkowski.

Bramki dla naszego zespołu :

  • 44′ Daniel Gajęcki

  • 87′ Bartek Borkowski

Bramki dla zespołu Warta II Działoszyn :

  • 48′ Dominik Trzeciakiewicz

 

08.06.2019 następny mecz sieradzkiej ligi okręgowej o godzinie 17:00 zagramy na wyjeździe z LKS Słowian Dworszowice.