Informacje o klubie

Informacje o Klubie

Barwy statutowe klubu: biało – czerwono- czarne

 

Data powstania: w latach 1970

 

Adres klubu: ul. Sportowa 8, 98-300 Masłowice

 

Telefon: +48 697 078 204

 

E-mail: lksmaslowice@gmail.com

 

Regon: 10180946

Trochę historii

Dzisiejszy LKS Masłowice powstał w latach 70-tych jako Ludowy Związek Sportowy Masłowice. Inicjatorem powstania klubu w tej miejscowości był Jan Włodarczyk, który został również pierwszym prezesem. Klub od razu został zgłoszony do rozgrywek C-klasy. Z powodu braku jakiejkolwiek infrastruktury piłkarskiej (drużyna wówczas nie posiadała swojego boiska) swoje mecze ówczesny LZS Masłowice rozgrywał w ościennych miejscowościach, m.in.: w Stawie, Starzenicach, czy Opojowicach. Dopiero w 1984 roku udało się z pomocą lokalnej społeczności stworzyć takie boisko w miejscowości Masłowice.

Nasi Sponsorzy