Przegrywamy w pierwszym meczu rundy wiosennej

Przegrywamy w pierwszym meczu rundy wiosennej

Niestety przegrywamy w pierwszym meczu rundy wiosennej na wyjeździe z LKS Zapole. Pierwsza połowa zapowiadała się obiecująco, to my stwarzaliśmy więcej sytuacji podbramkowych i lepiej radziliśmy sobie w polu, lecz brakowało wykończenia t.j. bramki. Niestety jak wszyscy wiemy niewykorzystane sytuacje lubują się mścić i w 40 minucie po dobrej akcji pada pierwsza bramka dla gospodarzy. Drużyna z Zapola poszła za ciosem i w 43 minucie po banalnym błędzie w naszym polu karnym podwyższyła wynik na 2:0. Druga połowa z początku była dość wyrównana, w 52 minucie piłka wylądowała w siatce gospodarzy lecz bramka nie została uznana przez sędziego z powodu faulu na bramkarzu. W 73 minucie do bramki LKS-u Zapole trafił Ariel Torchała co dało nam nadzieje na odwrócenie losów tego meczu. Mieliśmy sporo sytuacji lecz brakło wykończenia i ostatecznie po kolejnych błędach przegraliśmy w Zapolu 4:1

LKS Zapole 4 : 1 LKS Masłowice

 

Bramki dla naszego zespołu :

 
  • Ariel Torchała 73′

 24.03.2019 następny mecz sieradzkiej ligi okręgowej o godzinie 11:00 zagramy na naszym boisku z Unią Sulmierzyce