Piłka nożna to gra błędów. Kto robi ich najmniej, ten wygrywa

Piłka nożna to gra błędów. Kto robi ich najmniej, ten wygrywa

 

LKS Masłowice 2 : 5 MLKS Konopnica.

W wielką sobotę o godzinie 11 na boisku w Masłowicach, odbył się mecz pomiędzy drużynami LKS-u Masłowice, a MLKS Konopnica. Piękna pogoda, waga spotkania w kontekście walki o utrzymanie w klasie okręgowej przyczyniła się do dużej ilości kibiców na trybunach. Początek spotkania z obu stron obfitował błędami w rozegraniu, niedokładnością podań, jednak to my po faulu na Błażeju Gajęckim i pewnym wykonaniu rzutu karnego przez Krystiana Pawłowskiego wychodzimy na prowadzenie już na początku spotkania (8’). Bramka podziałała na naszych przeciwników mobilizująco. Przejęli inicjatywę trzymając nasz zespół na naszej połowie. Po nieudolnych atakach zawodników z  Konopnicy wychodzimy z kontrą i przez świetne zachowanie w polu karnym naszego snajpera Błażeja podwyższamy wynik na 2:0 (29’)! Goście jeszcze przed przerwą odpowiadają golem po składnej akcji z lewego skrzydła (37’). Wynik do przerwy 2:1!

Na drugą połowę nie wyszliśmy odpowiednio zmobilizowani. Głowy zostały w szatni… Goście szybko, bo w 48’ doprowadzają do wyrównania. Nasza gra w drugiej części spotkania, mówiąc potocznie nie kleiła się. Drużyna z Konopnicy pokonała nas jeszcze po raz trzeci i czwarty…. i po raz piąty w końcówce spotkania. Brak dokładności i szybkości w rozgrywaniu piłki, błędy indywidualne, brak pomysłu na grę w drugiej połowie to składowe naszej porażki. 

 

Nie składamy broni i walczymy do końca, o każde punkty, które pozwolą nam utrzymać się w klasie okręgowej!

 

Bramki dla naszego zespołu :

 
  • 8′ Krystian Pawłowski 

  • 29′ Błażej Gajęcki 

 

Bramki dla MLKS Konopnica :

 
  • 90’+3 Mateusz Kaźmierczak

  • 68′ Adrian Ulfik

  • 64′ Mariusz Kalemba

  • 48′ Mateusz Kaźmierczak

  • 37′ Mateusz Kaźmierczak

  •  

28.04.2019 następny mecz sieradzkiej ligi okręgowej o godzinie 17:00 zagramy na wyjeździe z Jutrzenką Warta.