Komplet punktów w Masłowicach

Komplet punktów w Masłowicach

 

LKS Masłowice 4 : 2 LKS Unia Sulmierzyce. Takim wspaniałym wynikiem zakończył się mecz 17 kolejki sieradzkiej ligi okręgowej. Już w 2′ wynik dla Masłowic na 1:0 otworzył Wiktor Torchała. Pierwsza połowa zakończyła się dla nas dwubramkową przewagą (3:1) po golach Daniela Gajęckiego oraz Łukasza Rybaka. W drugiej połowie goście próbowali dogonić wynik strzelając bramkę na 3:2 w 65′ lecz ostatecznie Maciej Skrzypecki w 83′ ustalił końcowy wynik meczu na 4:2.

 

Bramki dla naszego zespołu :

 
  • Wiktor Torchała 2′

  • Daniel Gajęcki 19′

  • Łukasz Rybak 37′

  • Maciej Skrzypecki 83′

Bramki dla zespołu z Sulmierzyc:

 
  • Dawid Berg 33′

  • Dawid Berg 65′

 31.03.2019 następny mecz sieradzkiej ligi okręgowej o godzinie 15:00 zagramy na wyjeździe z MULKS Łask