Remis na inauguracje

Prosna Wieruszów 0 : 0 LKS Masłowice

Bezbramkowym remisem zakończył się pierwszy mecz ligowy klasy okręgowej w którym zagraliśmy na wyjeździe z Prosną Wieruszów. Spotkanie dość zacięte lecz zamiast bramek padły 4 żółte kartki i jedna czerwona w drużynie gospodarzy oraz dwie żółte kartki w naszej drużynie

25.08.2019 następny mecz ligi okręgowej o godzinie 14:00 zagramy na własnym boisku z GLKS Strzelce Wielkie.

ZOSTAJEMY W OKRĘGÓWCE !

Wiadomość ta została dziś oficjalnie potwierdzona. Unia Sulmierzyce wycofuje się z rozgrywek w Sieradzkiej Klasie Okręgowej co oznacza że nasza drużyna plasując się na 14 miejscu w tabeli, najwyżej spośród drużyn spadkowych pozostaje w rozgrywkach klasy okręgowej.

Zapraszamy na najbliższy mecz sprawdzający już w czwartek 08.08.2019 godz. 18.00 – zagramy z KS Złoczewia Złoczew

Porażka w przedostatniej kolejce

LKS SŁOWIAN DWORSZOWICE 4:1 LKS MASŁOWICE

W przedostatniej kolejce sieradzkiej klasy okręgowej zmierzyliśmy się z drużyną z Dworszowic. Gospodarze od samego początku narzucili swoje tempo i już w 6′ spotkania obejmują prowadzenie. Niestety idąc za ciosem i dzięki bardzo skutecznej grze w kontraataku Dworszowice do przerwy prowadzą 4:0. W drugiej połowie gra naszych zawodników wyglądała dużo lepiej i chodź było sporo okazji aby gonić gości udało nam się strzelić jedynie jedną bramkę.

15.06.2019 następny mecz sieradzkiej ligi okręgowej o godzinie 17:00 zagramy u siebie z MKS Zduńska Wola.

Spotkanie grupy młodych zawodników

W dniu 04.06.2019 grupa młodych zawodników z juniorów naszego klubu, wraz z trenerami uczestniczyła w spotkaniu z 16-letnim Maciejem Wróblem. Zawodnik Odry Opole niedawno zadebiutował w rozgrywkach Fortuna 1 liga w spotkaniu z ŁKS Łódź. Piłkarz opowiedział zgodnie z tematem spotkania, co zrobić żeby zadebiutować w 1 lidze w taak młodym wieku. Na spotkaniu pojawiliśmy się dzięki uprzejmości klubu partnerskiego WKS Siatkarz Wieluń.

Ważne zwycięstwo w 28 kolejce

LKS Masłowice 2 : 1 Warta II Działoszyn

W miniony weekend zmierzyliśmy się na boisku w Masłowicach z drużyną z Działoszyna. W pierwszej połowie stworzyliśmy wyraźnie więcej dobrych sytuacji podbramkowych niż nasz rywal, co pozwoliło nam po strzale Daniela Gajęckiego w 44 minucie obiąć prowadzenie. Niestety początek drugiej połowy to więcej naszych błędów i Działoszyn w 48 minucie wyrównuje na 1:1. Po wielu próbach umieszczenia piłki w siatce naszych gości dopiero w 87 minucie po pięknym strzale z 20 metra piłkę do bramki skierował Bartosz Borkowski.

• 44′ Daniel Gajęcki

• 87′ Bartek Borkowski

Bramki dla zespołu Warta II Działoszyn :

• 48′ Dominik Trzeciakiewicz

08.06.2019 następny mecz sieradzkiej ligi okręgowej o godzinie 17:00 zagramy na wyjeździe z LKS Słowian Dworszowice.